top of page

HAKKIMIZDA

AYDIN KURU TEMİZLEME

Firmamız İstanbul Beşiktaş ilçesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. AYDIN KURU TEMİZLEME & LAUNDRY olarak sizleri memnun etmek için müşteri memnuniyetini ve özeni hat safhada koruyarak hizmet sağlamak önceliğimizdir.

Teknolojimiz tamamen yenilenmiş makineler ile hijyeni en üst seviyede tutarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kullandığımız tüm deterjan ve ürünler, tamamen organik olup insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyen, doğa da yüksek çözünürlüğü olan markalardan oluşmaktadır.

Amacımız kaliteli temizlik hizmeti sunmak ve ürünlerinizi özenle temizlemektir. Müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli proje ve ürünlerimiz ile sektörümüze öncülük ediyoruz.

Beşiktaş Kuru Temizleme ağını her geçen gün geliştiren Aydın Kuru Temizleme & Laundry uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Adresinize en yakın bayimizde ürünlerinize dair işlemler gerçekleştiriliyor ve söz verdiğimiz süre zarfında teslim ediliyor. Kuru temizleme işlemlerinin daha hızlı, ekonomik ve sağlıklı gerçekleştirilmesi için çalışmalarına devam eden firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir.

669.jpeg
bottom of page